libuser - en to sl translation catalogue (210 entries)

en: %s did not have a gid number.
sl: %s ni imel števila gid.

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
sl: %s ni avtoriziran, da bi spremenil podatke finger o %s

en: Account Expires:	%s
sl: Račun poteče:	%s

en: Account creation failed: %s.
sl: Izdelava računa ni uspela: %s.

en: Account is locked.
sl: Račun je zaklenjen.

en: Account is not locked.
sl: Račun ni zaklenjen.

en: Authentication failed for %s.
sl: Avtentikacija za %s ni uspela.

en: Both -L and -U specified.
sl: Določeni sta bili -L in -U hkrati.

en: Can't set default context for /etc/passwd
sl: Ne morem nastaviti privzetega konteksta za /etc/passwd

en: Changing finger information for %s.
sl: Podatki za finger %s se spreminjajo.

en: Changing password for %s.
sl: Napaka pri spreminjanju gesla za %s.

en: Changing shell for %s.
sl: Ukazna lupina za %s se spreminja.

en: Copying user structure:
sl: Prepisovanje uporabniške strukture:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
sl: Napaka Cyrus SASL pri ustvarjanju uporabnika: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
sl: Napaka Cyrus SASL pri odstranjevanju uporabnika: %s

en: Default user attribute names:
sl: Privzeta imena atributov uporabnika:

en: Default user object classes:
sl: Privzeti predmetni razredi uporabnika:

en: E-Mail Address
sl: E-poštni naslov

en: Entry not found.
sl: Vnos ni bil najden.

en: Error changing owner of `%s': %s
sl: Napaka pri spreminjanju lastnika `%s': %s

en: Error creating %s: %s.
sl: Napaka pri ustvarjanju %s: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
sl: Napaka pri ustvarjanju računa za '%s': nepravilno formatirana vrstica.

en: Error creating group `%s': %s
sl: Napaka pri ustvarjanju skupine `%s': %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju skupine `%s` z GID %jd: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju domačega imenika za %s: %s

en: Error creating user account for %s: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju uporabniškega računa za %s: %s

en: Error initializing %s: %s
sl: Napaka pri inicializaciji %s: %s

en: Error initializing %s: %s.
sl: Napaka pri inicializaciji %s: %s.

en: Error initializing PAM.
sl: Napaka pri inicializaciji PAM.

en: Error looking up %s: %s
sl: Napaka pri zaklepanju %s: %s.

en: Error moving %s to %s: %s.
sl: Napaka pri premikanju %s v %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
sl: Napaka pri odpiranju '%s`: %s.

en: Error parsing arguments: %s.
sl: Napaka pri razčlenjevanju argumentov: %s.

en: Error reading `%s': %s
sl: Napaka pri branju ,%s`: %s

en: Error setting initial password for %s: %s
sl: Napaka pri nastavljanju začetnega gesla za %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
sl: Napaka pri nastavljanju gesla za skupino %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
sl: Napaka pri nastavljanju gesla za uporabnika %s: %s.

en: Error writing `%s': %s
sl: Napaka pri pisanju `%s': %s

en: Failed to drop privileges.
sl: Pravic ni bilo moč odstraniti.

en: Failed to modify aging information for %s: %s
sl: Podatkov o staranju za %s ni bilo moč spremeniti: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
sl: Gesla za skupino %s ni bilo moč nastaviti: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
sl: Neuspešno nastavljanje gesla za uporabnika %s: %s.

en: Finger information changed.
sl: Podatki za finger so se spremenili.

en: Finger information not changed:  input error.
sl: Podatki za finger se niso spremenili: napaka pri vnosu.

en: Finger information not changed: %s.
sl: Podatki za finger se niso spremenili: %s.

en: Full Name
sl: Polno ime

en: Getting default user attributes:
sl: Dobivamo privzete atribute uporabnika:

en: Given Name
sl: Dano ime

en: Group %jd does not exist
sl: Skupina %jd ne obstaja

en: Group %s could not be deleted: %s
sl: Skupine %s ni moč izbrisati: %s.

en: Group %s could not be deleted: %s.
sl: Skupine %s ni moč izbrisati: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
sl: Skupine %s ne morem zakleniti: %s

en: Group %s could not be modified: %s
sl: Skupine %s ni moč spremeniti: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
sl: Skupine %s ni moč spremeniti: %s.

en: Group %s could not be unlocked: %s
sl: Skupine %s ne morem odkleniti: %s

en: Group %s does not exist.
sl: Skupina %s ne obstaja.

en: Group creation failed: %s
sl: Izdelava skupine ni uspela: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
sl: Skupina z GID %jd ni imela imena skupine.

en: Home Phone
sl: Domači telefon

en: Inactive:	%ld
sl: Nedejaven:	%ld

en: Internal PAM error `%s'.
sl: Notranja napaka PAM ,%s`.

en: Internal error.
sl: Notranja napaka.

en: Invalid ID %s
sl: Neveljaven ID %s

en: Invalid default value of field %s: %s
sl: Neveljavna privzeta vrednost polja %s: %s

en: Invalid group ID %s
sl: Neveljaven ID skupine %s

en: Invalid user ID %s
sl: Neveljaven ID uporabnika %s

en: Kerberos Admin Principal
sl: Glavni skrbnik za Kerberos

en: Kerberos Password for Admin Principal
sl: Geslo Kerberos za glavnega skrbnika

en: LDAP Bind DN
sl: LDAP Povezava DN

en: LDAP Bind Password
sl: Geslo za povezavo z LDAP

en: LDAP SASL Authorization User
sl: Uporabnik z odobritvijo SASL v LDAP

en: LDAP SASL User
sl: Uporabnik SASL v LDAP

en: LDAP Search Base DN
sl: Iskalna osnova DN za LDAP

en: LDAP Server Name
sl: Ime strežnika LDAP

en: Last Change:	%s
sl: Zadnja sprememba:	%s

en: Maximum:	%ld
sl: Največ:	%ld

en: Minimum:	%ld
sl: Najmanj:	%ld

en: Never
sl: Nikoli

en: New Shell
sl: Nova lupina

en: New password
sl: Novo geslo

en: New password (confirm)
sl: Novo geslo (potrditev)

en: No group name specified, no name for gid %d.
sl: Ime skupine ni bilo določeno, ni imena za gid %d.

en: No group name specified, using %s.
sl: Ime skupine ni bilo določeno, uporabljam %s.

en: No group name specified.
sl: Ime skupine ni bilo določeno.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
sl: Ni skupine z GID %jd, zato je ne morem odstraniti.

en: No new home directory for %s.
sl: Ni novega domačega imenika za %s.

en: No old home directory for %s.
sl: Ni starega domačega imenika za %s.

en: No user name specified, no name for uid %d.
sl: Uporabniško ime ni bilo določeno, ni imena za uid %d.

en: No user name specified, using %s.
sl: Uporabniško ime ni bilo določeno, uporabljam %s.

en: No user name specified.
sl: Uporabniško ime ni bilo določeno.

en: Office
sl: Pisarna

en: Office Phone
sl: Pisarniški telefon

en: Password Expires:	%s
sl: Geslo poteče:	%s

en: Password Inactive:	%s
sl: Geslo nedejavno:	%s

en: Password change canceled.
sl: Sprememba gesla je preklicana.

en: Password changed.
sl: Geslo je spremenjeno.

en: Passwords do not match, try again.
sl: Gesli se ne ujemata, poskusite znova.

en: Prompts failed.
sl: Pozivniki niso uspeli.

en: Prompts succeeded.
sl: Pozivniki uspeli.

en: Refusing to create account with UID 0.
sl: Ni moč narediti računa z UID 0.

en: Searching for group named %s.
sl: Iščem skupino, imenovano %s.

en: Searching for group with ID %jd.
sl: Iščem skupino z ID %jd.

en: Searching for user named %s.
sl: Iščem uporabnika, imenovanega %s.

en: Searching for user with ID %jd.
sl: Iščem uporabnika z ID %jd.

en: Shell changed.
sl: Lupina spremenjena.

en: Shell not changed: %s
sl: Lupina ni bila spremenjena: %s

en: Surname
sl: Priimek

en: Unknown user authenticated.
sl: Neznanemu uporabniku je bila preverjena istovetnost.

en: Unknown user context
sl: Neznan kontekst uporabnika

en: User %s could not be deleted: %s.
sl: Uporabnika %s ni moč izbrisati: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
sl: Uporabnika %s ni moč zakleniti: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
sl: Uporabnika %s ni moč spremeniti: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
sl: Uporabnika %s ni moč odkleniti: %s.

en: User %s does not exist.
sl: Uporabnik %s ne obstaja.

en: User mismatch.
sl: Napačen uporabnik.

en: Warning:	%ld
sl: Opozorilo:	%ld

en: [OPTION...]
sl: [IZBIRA...]

en: [OPTION...] [user]
sl: [IZBIRA...] [uporabnik]

en: [OPTION...] group
sl: [IZBIRA...] skupina

en: [OPTION...] user
sl: [IZBIRA...] uporabnik

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: backup file `%s' exists and is not a regular file
sl: rezervna datoteka ,%s` obstaja in ni običajna datoteka

en: backup file size mismatch
sl: varnostna kopija datoteke ima neujemajočo velikost

en: bad user/group id
sl: slaba ID uporabnika/skupine

en: bad user/group name
sl: slabo ime uporabnika/skupine

en: configuration file `%s' is too large
sl: nastavitvena datoteka `%s' je prevelika

en: could not bind to LDAP server
sl: ni se bilo moč povezati s strežnikom LDAP

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
sl: ni se bilo moč povezati s strežnikom LDAP, prvi poskus kot `%s': %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
sl: ni se bilo moč pogoditi za TLS s strežnikom LDAP

en: could not open configuration file `%s': %s
sl: ni moč odpreti nastavitvene datoteke ,%s`: %s

en: could not read configuration file `%s': %s
sl: ne morem brati nastavitvene datoteke `%s': %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
sl: protokola LDAP ni bilo moč nastaviti na različico %d

en: could not stat configuration file `%s': %s
sl: ni moč preveriti nastavitvene datoteke `%s': %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
sl: ne morem ugotoviti varnostnega konteksta `%s': %s

en: couldn't open `%s': %s
sl: ni moč odpreti ,%s`: %s

en: couldn't read from `%s': %s
sl: ni moč brati iz ,%s`: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
sl: ne morem nastaviti privzetega varnostnega konteksta `%s': %s

en: couldn't stat `%s': %s
sl: ni moč ugotoviti stanja ,%s`: %s

en: couldn't write to `%s': %s
sl: ni moč pisati v ,%s`: %s

en: data not found in file
sl: v datoteki ni podatkov

en: entity has no %s attribute
sl: entitena nima atributa %s

en: entity has no %s or %s attributes
sl: entiteta nima atributov %s ali %s

en: entity object has no %s attribute
sl: entitetni objekt nima atributa %s

en: entity structure has no %s or %s attributes
sl: entitetna struktura nima atributov %s ali %s

en: entity was created with no %s or %s attributes
sl: entiteta je bila narejena brez atributov %s ali %s

en: entry already present in file
sl: vnos je že v datoteki

en: error connecting to the kadm5 server for service `%s' in realm `%s': %s
sl: napaka pri prijavljanju v strežnik kadm5 za storitev ,%s` v realmu ,%s`: %s

en: error creating `%s': %s
sl: napaka pri ustvarjanju ,%s`: %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
sl: napaka pri ustvarjanju imeniškem vnosu LDAP: %s

en: error creating home directory for user
sl: napaka pri ustvarjanju domačega imenika za uporabnika

en: error encrypting password
sl: napaka pri šifriranju gesla

en: error initializing Cyrus SASL: %s
sl: napaka pri inicializaciji Cyrus SASL: %s

en: error initializing kerberos library
sl: napaka pri inicializaciji knjižnice kerberos

en: error initializing ldap library
sl: napaka pri inicializaciji knjižnice ldap

en: error loading module
sl: napaka pri nalaganju modula

en: error locking file
sl: napaka pri zaklepanju datoteke

en: error locking file: %s
sl: napaka pri zaklepanju datoteke: %s

en: error manipulating terminal attributes
sl: napaka pri rokovanju z atributi terminala

en: error modifying LDAP directory entry: %s
sl: napaka pri spreminjanju imeniškega vnosa LDAP: %s

en: error moving home directory for user
sl: napaka pri premikanju domačega imenika za uporabnika

en: error opening file
sl: napaka pri odpiranju datoteke

en: error parsing user name `%s' for kerberos
sl: napaka pri razčlenjevanju uporabniškega imena ,%s` za kerberos

en: error reading file
sl: napaka pri branju datoteke

en: error reading from terminal
sl: napaka pri branju s terminala

en: error reading information for `%s' from kerberos
sl: napaka pri branju podatkov za ,%s` prek kerberos

en: error reading terminal attributes
sl: napaka pri branju atributov terminala

en: error removing LDAP directory entry: %s
sl: napaka pri odstranjevanju imeniškega vnosa LDAP: %s

en: error removing home directory for user
sl: napaka pri odstranjevanju domačega imenika za uporabnika

en: error renaming LDAP directory entry: %s
sl: napaka pri preimenovanju imeniškega vnosa LDAP: %s

en: error resolving symbol in module
sl: napaka pri razreševanju simbola v modulu

en: error setting password for `%s'
sl: napaka pri nastavljanju gesla za ,%s`

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
sl: napaka pri nastavljanju gesla v imeniku LDAP za %s: %s

en: error setting terminal attributes
sl: napaka pri nastavljanju atributov terminala

en: error statting file
sl: napaka pri opisovanju datoteke

en: error writing to file
sl: napaka pri pisanju v datoteko

en: generic error
sl: splošna napaka

en: group %jd has no name
sl: skupina %jd nima imena

en: group %s has no GID
sl: skupina %s nima GID

en: group has neither a name nor a GID
sl: skupina nima niti imena niti GID

en: internal initialization error
sl: notranja napaka pri inicializaciji

en: library/module version mismatch
sl: neujemanje različice modula/knjižnice

en: module `%s' does not define `%s'
sl: modučl `%s' ne določa `%s'

en: module disabled by configuration
sl: konfiguracija onemogočila modul

en: module version mismatch in `%s'
sl: neujemanje različice modula v ,%s`

en: name contains control characters
sl: ime vsebuje krmilne znake

en: name contains invalid char `%c'
sl: ime vsebuje neveljavni znak '%c'

en: name contains non-ASCII characters
sl: ime vsebuje ne-ASCII znake

en: name contains whitespace
sl: ime vsebuje prazne znake

en: name is not set
sl: ime ni nastavljeno

en: name is too long (%zu > %d)
sl: ime je predolgo (%zu > %d)

en: name is too short
sl: ime je prekratko

en: name starts with a hyphen
sl: ime se začne z pomišljajem

en: no `%s' attribute found
sl: ni moč najti atributa ,%s`

en: no initialization function %s in `%s'
sl: ni inicializacijske funkcije %s v ,%s`

en: no shadow file present -- disabling
sl: ni datoteke z zastrtimi gesli -- onemogočam

en: no such object in LDAP directory
sl: takega predmeta ni v imeniku LDAP

en: not enough privileges
sl: ni dovolj pravic

en: not executing with superuser privileges
sl: ne izvaja se z dovolilnicami skrbnika

en: object had no %s attribute
sl: predmet nima atributa %s

en: object has no %s attribute
sl: predmet nima atributa %s

en: success
sl: uspeh

en: unknown error
sl: neznana napaka

en: unlocking would make the password field empty
sl: odklepanje bi pustilo polje z geslom prazno

en: user %jd has no name
sl: uporabnik %jd nima imena

en: user %s has no UID
sl: uporabnik %s nima UID

en: user has neither a name nor an UID
sl: uporabnik nima niti imena niti UID

en: user object had no %s attribute
sl: uporabniški predmet nima atributa %s

en: user object was created with no `%s'
sl: uporabniški predmet je bil ustvarjen brez ,%s`

en: user/group id in use
sl: ID uporabnika/skupine že v rabi

en: user/group name in use
sl: ime uporabnika/skupine že v rabi
