libuser - en to or translation catalogue (228 entries)

en: %s did not have a gid number.
or: %s ର ଗୋଟିଏ ଜି.ଆଇ.ଡି. ନମ୍ବର ନାହିଁ

en: %s does not exist
or: %s ସ୍ଥିତବାନ ନୁହଁ

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
or: %s ଟି ବୈଧିକ୍ରୁତ ନୁହେଁ %s finger ସୂଚନା କୁ ପରିବର୍ତନ କରିବା ପାଇଁ

en: %s value `%s': `:' not allowed
or: %s ମୂଲ୍ୟ `%s': `:' ଅନୁମୋଦିତ ନୁହଁ

en: Account Expires:	%s
or: ହିସାବ ଖାତା ଟି ଅକ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ଯ ହୋଇ ଯାଏ:	%s

en: Account creation failed: %s.
or: ହିସାବ ଖାତା ର ସୃଷ୍ଟି କରିବା ବିଫଳ ହୋଇ ଗଲା: %s

en: Account is locked.
or: ହିସାବ ଖାତା ଟି ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ ଅଛି

en: Account is not locked.
or: ହିସାବ ଖାତା ଟି ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ ନାହିଁ

en: Authentication failed for %s.
or: %s ପାଇଁ ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ ହୋଇଗଲା

en: Both -L and -U specified.
or: ଉଭୟ -L ଏବଂ -U କୁ ଉଲ୍ଲଖିତ କରା ଯାଇଛି

en: Can't set default context for /etc/passwd
or: /etc/passwd ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇଁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ କୁ ସେଟ କରି ପାରିବ ନାହିଁ

en: Changing finger information for %s.
or: %s ପାଇଁ finger ସୂଚନା କୁ ପରିବର୍ତନ କରୁଅଛି

en: Changing password for %s.
or: %s ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ କୁ ପରିବର୍ତନ କରୁଅଛି

en: Changing shell for %s.
or: %s ପାଇଁ ଆବରଣ କୁ ପରିବର୍ତନ କରୁଅଛି

en: Copying user structure:
or: ଚାଳକ ର ସଂରଚନା କୁ ନକଲ କରୁଅଛି:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
or: ଚାଳକ କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ସାଇରସ୍ ଏସ୍.ଏ.ଏସ୍.ଏଲ. ତୃଟି: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
or: ଚାଳକ କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ସାଇରସ୍ ଏସ୍.ଏ.ଏସ୍.ଏଲ. ତୃଟି: %s

en: Default user attribute names:
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚାଳକ ର ଗୁଣ ର ନାମ ମାନ:

en: Default user object classes:
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚାଳକ ର ବସ୍ତୁ ର ଶ୍ରେଣୀ:

en: E-Mail Address
or: ଇ-ଡାକ ଠିକଣା ମାନ

en: Entry not found.
or: ଭରଣ ଟି ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Error changing mode of `%s': %s
or: `%s' ର ଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error changing owner of `%s': %s
or: `%s' ର ମାଲିକ କୁ ପରିବର୍ତନ କରିବା ରେ ତୃଟି: %s

en: Error creating %s: %s.
or: %s କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
or: `%s' ପାଇଁ ହିସାବ ଖାତା ଖୋଲିବା ସମୟରେ ତୃଟି: ଲାଇନ ଟି ସଠିକ ଭାବ ରେ ସଜା ଯାଇ ନାହିଁ

en: Error creating group `%s': %s
or: `%s' ସମୂହ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
or: `%s' ପାଇଁ %jd ଜି.ଆଇ.ଡି. ସହିତ ଗୋଟିଏ ସମୂହ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
or: %s ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ମୂଳ ସ୍ଥାନ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error creating user account for %s: %s
or: %s ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ହିସାବ ଖାତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error initializing %s: %s
or: %s ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକୀକରଣ ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error initializing %s: %s.
or: %s କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error initializing PAM.
or: ପି.ଏ.ଏମ୍. କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error looking up %s: %s
or: %s କୁ ଅବଲୋକନ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error moving %s to %s: %s.
or: %s ରୁ %s କୁ ସ୍ଥାନାସ୍ତରିତ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error opening `%s': %s.
or: `%s' କୁ ଖୋଲିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error parsing arguments: %s.
or: ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର ମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error reading `%s': %s
or: `%s' କୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error reading from file descriptor %d.
or: ଫାଇଲ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀ %d ରୁ ପଢିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error setting initial password for %s: %s
or: %s ପାଇଁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ୍ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
or: %s ସମୂହ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error setting password for user %s: %s.
or: %s ଚାଳକ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error writing `%s': %s
or: `%s' କୁ ଲେଖିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Failed to drop privileges.
or: ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ କୁ ତ୍ଯାଗ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Failed to modify aging information for %s: %s
or: %s ପାଇଁ aging ସୂଚନା କୁ ରୂପାନ୍ତରଣ କରିବାକୁ ଅସଫଳ: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
or: %s ସମୂହ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ କରିବା ରେ ଅସଫଳ: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
or: %s ଚାଳକ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ କରିବା ରେ ବିଫଳ: %s

en: Finger information changed.
or: Finger ସୂଚନା ଟି ପରିବର୍ତିତ ହୋଇ ଗଲା

en: Finger information not changed:  input error.
or: Finger ସୂଚନା ଟି ପରିବର୍ତିତ ହୋଇ ନାହିଁ: ନିବେଶ ତୃଟି

en: Finger information not changed: %s.
or: Finger ସୂଚନା ଟି ପରିବର୍ତିତ ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Full Name
or: ପୂରା ନାମ

en: Getting default user attributes:
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚାଳକ ର ଗୁଣ ମାନଙ୍କୁ ପାଉଛି:

en: Given Name
or: ଦିଆ ଯାଇଥିବା ନାମ

en: Group %jd does not exist
or: %jd ସମୂହ ଟି ଅବସ୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: Group %s could not be deleted: %s
or: %s ସମୂହ କୁ ଅପସାରଣ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Group %s could not be deleted: %s.
or: %s ସମୂହ କୁ ଅପସାରଣ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
or: %s ସମୂହ ଟି ଲକ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Group %s could not be modified: %s
or: %s ସମୂହ ଟି ରୂପାନ୍ତରିତ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
or: %s ସମୂହ ଟି ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Group %s could not be unlocked: %s
or: %s ସମୂହ ଟି ଅନ-ଲକ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Group %s does not exist.
or: %s ସମୂହ ଟି ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Group creation failed: %s
or: ସମୂହ କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା କାର୍ଯ୍ଯ ବିଫଳ ହୋଇ ଗଲା: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
or: %jd ଜି.ଆଇ.ଡି. ଥିବା କୌଣସି ସମୂହ ମାନଙ୍କ ର କୌଣସି ସମୂହ ନାମ ନାହିଁ

en: Home Phone
or: ଘର ଫୋନ

en: Inactive:	%ld
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ:	%ld

en: Internal PAM error `%s'.
or: ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ ପି.ଏ.ଏମ୍. ତୃଟି `%s'.

en: Internal error.
or: ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ ତୃଟି

en: Invalid ID %s
or: ଅବୈଧ %s ପରିଚୟ

en: Invalid default value of field %s: %s
or: %s ର ଅବୈଧ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଲ୍ଯ: %s

en: Invalid group ID %s
or: ସମୂହ ର ଅବୈଧ ପରିଚୟ %s

en: Invalid user ID %s
or: ଚାଳକ ର ଅବୈଧ ପରିଚୟ %s

en: Kerberos Admin Principal
or: କେର୍ବେରୋଶ ପ୍ରଶାସନୀୟ କତ୍ରୁପକ୍ଷ

en: Kerberos Password for Admin Principal
or: ପ୍ରଶାସନୀୟ କତ୍ରୁପକ୍ଷ ଙ୍କ ପାଇଁ କେର୍ବେରୋଶ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Kerberos Realm
or: କେର୍ବେରୋଶ ଅଧିକାର

en: LDAP Bind DN
or: ଡି.ଏନ୍. ବନ୍ଧିତ ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି.

en: LDAP Bind Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବନ୍ଧିତ ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି.

en: LDAP SASL Authorization User
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଏସ୍.ଏ.ଏସ୍.ଏଲ. ବୈଧିକରଣ ଚାଳକ

en: LDAP SASL User
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଏସ୍.ଏ.ଏସ୍.ଏଲ. ଚାଳକ

en: LDAP Search Base DN
or: ଡି.ଏନ୍. ଆଧାରିତ ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ସନ୍ଧାନ

en: LDAP Server Name
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ସେବକ ର ନାମ

en: Last Change:	%s
or: ଶେଷ ପରିବର୍ତନ:	%s

en: Maximum:	%ld
or: ସର୍ବାଧିକ:	%ld

en: Minimum:	%ld
or: ସର୍ବନିମ୍ନ:	%ld

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: New Shell
or: ନୂତନ ଆବରଣ

en: New password
or: ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: New password (confirm)
or: ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ (ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ)

en: No group name specified, no name for gid %d.
or: କୌଣସି ସମୂହ ନାମ ଉଲ୍ଲଖିତ ହୋଇ ନାହିଁ, %d ୟୁ.ଆଇ.ଡି. ପାଇଁ କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: No group name specified, using %s.
or: %s କୁ ବ୍ଯବହାର କରି, କୌଣସି ସମୂହ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖିତ ହୋଇ ନାହିଁ

en: No group name specified.
or: କୌଣସି ସମୂହ ନାମ ଉଲ୍ଲଖିତ ହୋଇ ନାହିଁ

en: No group with GID %jd exists, not removing.
or: %jd ଜି.ଆଇ.ଡି. ଥିବା କୌଣସି ସମୂହ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ, ଅପସ୍ରୁତ ହେଉ ନାହିଁ

en: No new home directory for %s.
or: %s ପାଇଁ କୌଣସି ନୂତନ ମୂଳସ୍ଥାନ ଡିରେକ୍ଟୋରି ନାହିଁ

en: No old home directory for %s.
or: %s ପାଇଁ କୌଣସି ମୂଳସ୍ଥାନ ଡିରେକ୍ଟୋରି ନାହିଁ

en: No user name specified, no name for uid %d.
or: କୌଣସି ଚାଳକ ନାମ ଉଲ୍ଲଖିତ ହୋଇ ନାହିଁ, %d ୟୁ.ଆଇ.ଡି. ପାଇଁ କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: No user name specified, using %s.
or: %s କୁ ବ୍ଯବହାର କରି, କୌଣସି ଚାଳକ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖିତ ହୋଇ ନାହିଁ

en: No user name specified.
or: କୌଣସି ଚାଳକ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖିତ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Office
or: କାର୍ଯ୍ଯାଳୟ

en: Office Phone
or: କାର୍ଯ୍ଯାଳୟ ଫୋନ

en: Password Expires:	%s
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଟି ଅକ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ଯ ହୋଇ ଯାଏ:	%s

en: Password Inactive:	%s
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଟି ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଅଟେ:	%s

en: Password change canceled.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ର ପରିବର୍ତନ ବାତିଲ ହୋଇ ଗଲା

en: Password changed.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଟି ପରବର୍ତିତ ହୋଇ ଗଲା

en: Passwords do not match, try again.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଟି ମିଶ୍ୁ ନାହିଁ, ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

en: Prompts failed.
or: ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ବିଫଳ ହେଲା

en: Prompts succeeded.
or: ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ସଫଳ ହେଲା

en: Refusing to create account with UID 0.
or: ୟୁ.ଆଇ.ଡି. ୦ ସହିତ ଗୋଟିଏ ହିସାବ ଖାତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଅସ୍ବୀକାର କରୁଅଛି

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
or: ବିପଦ ଜନକ ହୋମ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ `%s' କୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ମନା କରୁଅଛି

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' for %s by default
or: ବିପଦ ଜନକ ହୋମ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ `%s' କୁ %s ପାଇଁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ମନା କରୁଅଛି

en: Searching for group named %s.
or: %s ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ସମୂହ କୁ ଖୋଜୁଅଛି

en: Searching for group with ID %jd.
or: %jd ପରିଚୟ ବିଶିଷ୍ଟ ସମୂହ କୁ ଖୋଜୁଅଛି

en: Searching for user named %s.
or: %s ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ଚାଳକ କୁ ଖୋଜୁଅଛି

en: Searching for user with ID %jd.
or: %jd ପରିଚୟ ବିଶିଷ୍ଟ ଚାଳକ କୁ ଖୋଜୁଅଛି

en: Shell changed.
or: ଆବରଣ ପରିବର୍ତିତ ହୋଇ ଗଲା

en: Shell not changed: %s
or: ଆବରଣ ଟି ପରିବର୍ତିତ ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Surname
or: କୁଳ ନାମ

en: Unknown user authenticated.
or: ଅଜଣା ଚାଳକ ଟି ବୈଧିକ୍ରୁତ ହୋଇ ଯାଇଛି

en: Unknown user context
or: ଅଜଣା ଚାଳକ ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: User %s could not be deleted: %s.
or: %s ଚାଳକ କୁ ଅପସାରଣ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
or: %s ଚାଳକ କୁ ଲକ୍ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: User %s could not be modified: %s.
or: %s ଚାଳକ ଟି ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: User %s could not be unlocked: %s.
or: %s ଚାଳକ କୁ ଆନ-ଲକ୍ କରି ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: User %s does not exist.
or: %s ଚାଳକ ଟିି ଅବସ୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: User mismatch.
or: ଚାଳକ ଟି ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Warning:	%ld
or: ଚେତାବନୀ:	%ld

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
or: ଚେତାବନୀ: ID %jd ସହିତ ସମୂହ ଟି ଅବସ୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: [OPTION...]
or: [ପସନ୍ଦ...]

en: [OPTION...] [user]
or: [ପସନ୍ଦ...] [ଚାଳକ]

en: [OPTION...] group
or: [ପସନ୍ଦ...] ସମୂହ

en: [OPTION...] user
or: [ପସନ୍ଦ...] ଚାଳକ

en: `:' not allowed in encrypted password
or: `:' ସଂଗୁପ୍ତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତରେ ଅନୁମୋଦିତ ନୁହଁ

en: access denied
or: ପ୍ରବେଶାନୁମତି ଅସ୍ବୀକ୍ରୁତ ହୋଇ ଗଲା

en: backup file `%s' exists and is not a regular file
or: `%s' ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି ଏବଂ ଏହା ଏକ ନିୟମିତ ଫାଇଲ ନୁହେଁ

en: backup file size mismatch
or: ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ ର ଆକାର ମିଶୁ ନାହିଁ

en: bad user/group id
or: ଖରାପ ଚାଳକ/ସମୂହ ପରିଚୟ

en: bad user/group name
or: ଖରାପ ଚାଳକ/ସମୂହ ନାମ

en: configuration file `%s' is too large
or: `%s' ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ ଟି ଖୁବ ବଡ ଅଟେ

en: could not bind to LDAP server
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ସେବକ ସହିତ ବାନ୍ଧି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ସେବକ ସହିତ ବାନ୍ଧି ପାରିଲା ନାହିଁ, `%s' ରୂପ ରେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା: %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
or: ଟି.ଏଲ.ଏସ୍. କୁ ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ସେବକ ସହିତ ଆଦାନପ୍ରଦାନ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not open configuration file `%s': %s
or: `%s' ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ କୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: could not read configuration file `%s': %s
or: `%s' ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ କୁ ପଢି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ପ୍ରୋଟୋକଲ କୁ %d ସଂସ୍କରଣ କୁ ସେଟ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not stat configuration file `%s': %s
or: `%s' ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
or: `%s' ର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ କୁ ସ୍ଥିର କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't get default security context: %s
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ପାଇପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
or: `%s' ର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ କୁ ପାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't open `%s': %s
or: `%s' କୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't read from `%s': %s
or: `%s' ରୁ ପଢି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ କୁ `%s' କୁ ସେଟ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't stat `%s': %s
or: `%s' ଉପରେ ଷ୍ଟାର୍ଟ କୁ କାର୍ଯ୍ଯକାରି କରି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't write to `%s': %s
or: `%s' ରେ ଲେଖି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: data not found in file
or: ଫାଇଲ ରେ ତଥ୍ଯ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: entity has no %s attribute
or: ବସ୍ତୁ ର କୌଣସି %s ଗୁଣ ନାହିଁ

en: entity has no %s or %s attributes
or: ବସ୍ତୁ ର କୌଣସି %s କିମ୍ବା %s ଗୁଣ ନାହିଁ

en: entity object has no %s attribute
or: ବସ୍ତୁ ର %s ଭଳି କୌଣସି ଗୁଣ ନାହିଁ

en: entity structure has no %s or %s attributes
or: ବସ୍ତୁ ର ସଂରଚନା ରେ କୌଣସି %s କିମ୍ବା %s ଗୁଣ ମାନ ନାହିଁ

en: entity was created with no %s or %s attributes
or: ବସ୍ତୁ ଟି %s କିମ୍ବା %s ଗୁଣ ବିନା ସୃଷ୍ଟି କରା ଯାଇଛି

en: entry already present in file
or: ଫାଇଲ ରେ ଭରଣ ପୂର୍ବ ରୁ ରହିଛି

en: entry with conflicting name already present in file
or: ଫାଇଲରେ ଦ୍ୱନ୍ଦମୟ ନାମବିଶିଷ୍ଟ ଭରଣ ପୂର୍ବରୁ ରହିଅଛି

en: error connecting to the kadm5 server for service `%s' in realm `%s': %s
or: `%s' ସେବା ଏବଂ `%s' ଅଧିକାର ପାଇଁ କେ.ଏ.ଡି.ଏମ.୫ ସେବକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ରେ ତୃଟି: %s

en: error creating `%s': %s
or: `%s' କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଡିରେକ୍ଟୋରି ଭରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error creating home directory for user
or: ଚାଳକ ପାଇଁ ମୂଳ ସ୍ଥାନ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error encrypting password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ କୁ ସଂଗୁପ୍ତ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error initializing Cyrus SASL: %s
or: ସାଇରସ୍ ଏସ୍.ଏ.ଏସ୍.ଏଲ. ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକୀକରଣ ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error initializing kerberos library
or: କେର୍ବେରୋଶ ପାଠାଗାର ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକୀକରଣ ସମୟରେ ତୃଟି

en: error initializing ldap library
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ପାଠାଗାର ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକୀକରଣ ସମୟରେ ତୃଟି

en: error loading module
or: ଏକକାଂଶ କୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error locking file
or: ଫାଇଲ କୁ ଲକ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error locking file: %s
or: ଫାଇଲ କୁ ଲକ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error manipulating terminal attributes
or: ଟର୍ମିନାଲ ର ଗୁଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରକଳିତ କରୁଅଛି

en: error modifying LDAP directory entry: %s
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଡିରେକ୍ଟୋରି ଭରଣ କୁ ରୂପାନ୍ତରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error moving home directory for user
or: ଚାଳକ ପାଇଁ ମୂଳ ସ୍ଥାନ ଡିରେକ୍ଟୋରି କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error opening file
or: ଫାଇଲ ଖୋଲିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error parsing user name `%s' for kerberos
or: କେର୍ବେରୋଶ ପାଇଁ `%s' ଚାଳକ ମାନ ର ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error reading file
or: ଫାଇଲ ର ପଠନ ସମୟରେ ତୃଟି

en: error reading from terminal
or: ଟର୍ମିନାଲ ରୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error reading information for `%s' from kerberos
or: `%s' ପାଇଁ କେର୍ବେରୋଶ ରୁ ସୂଚନା ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error reading terminal attributes
or: ଟର୍ମିନାଲ ର ଗୁଣ ମାନଙ୍କୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error removing LDAP directory entry: %s
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଡିରେକ୍ଟୋରି ଭରଣ କୁ ଅପସାରଣ ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error removing home directory for user
or: ଚାଳକ ପାଇଁ ମୂଳ ସ୍ଥାନ ଡିରେକ୍ଟୋରି କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error renaming LDAP directory entry: %s
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଡିରେକ୍ଟୋରି ଭରଣ ର ନାମ ବଦଳାଇବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error resolving symbol in module
or: ଏକକାଂଶ ରେ ପ୍ରତୀକ ର ସମାଧାନ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error setting password for `%s'
or: `%s' ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଡିରେକ୍ଟୋରି %s ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: error setting terminal attributes
or: ଟର୍ମିନାଲ ର ଗୁଣ ମାନଙ୍କୁ ସେଟ ସମୟରେ ତୃଟି

en: error statting file
or: ଫାଇଲ ଉପରେ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error writing to file
or: ଫାଇଲ େର ଲିଖନ ସମୟରେ ତୃଟି

en: generic error
or: ବର୍ଗୀୟ ତୃଟି

en: group %jd has no name
or: %jd ନାମ ର କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: group %s has no GID
or: %s ସମୂହ ର କୌଣସି ୟୁ.ଆଇ.ଡି. ନାହିଁ

en: group has neither a name nor a GID
or: ସମୂହ ର କୌଣସି ନାମ କିମ୍ବା ୟୁ.ଆଇ.ଡି. ନାହିଁ

en: internal initialization error
or: ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ ପ୍ରାରମ୍ଭିକୀକରଣ ତୃଟି

en: invalid ID
or: ଅବୈଧ ପରିଚୟ

en: invalid attribute value
or: ଅବୈଧ ବସ୍ତୁ ମୂଲ୍ୟ

en: invalid module combination
or: ଅବୈଧ ଏକକାଂଶ ଯୁଗଳ

en: invalid number
or: ଅବୈଧ ସଂଖ୍ୟା

en: library/module version mismatch
or: ପାଠାଗାର/ଏକକାଂଶ ର ସଂସ୍କରଣ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: module `%s' does not define `%s'
or: `%s' ଏକକାଂଶ ଟି `%s' କୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରୁନାହିଁ

en: module disabled by configuration
or: ଏକକାଂଶ ଟି ବିନ୍ଯାସ ଦ୍ବାରା ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇ ଗଲା

en: module version mismatch in `%s'
or: `%s' ରେ ଏକକାଂଶ ର ସଂସ୍କରଣ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: name contains control characters
or: ନାମ ଟି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅକ୍ଷର ମାନଙ୍କୁ ଧାରଣ କରିଅଛି

en: name contains invalid char `%c'
or: ନାମ ଟି ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ଅକ୍ଷର `%c' କୁ ଧାରଣ କରିଅଛି

en: name contains non-ASCII characters
or: ନାମ ଟି ନନ୍-ଆସ୍କି ଅକ୍ଷର ମାନଙ୍କୁ ଧାରଣ କରିଅଛି

en: name contains whitespace
or: ନାମ ଟି ହ୍ବାଇଟ-ସ୍ପେଶ ଧାରଣ କରିଅଛି

en: name is not set
or: ନାମ ଟି ସେଟ ହୋଇ ନାହିଁ

en: name is too long (%zu > %d)
or: ନାମ ଟି ଅତ୍ଯଧିକ ବ୍ରୁହତ ଅଟେ (%zu > %d)

en: name is too short
or: ନାମ ଟି ଅତି କ୍ଷୁଦ୍ର ଅଟେ

en: name starts with a hyphen
or: ନାମ ଟି ଗୋଟିଏ ସଂଯୋଜକ ଚିହ୍ନ ଦ୍ବାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ

en: no `%s' attribute found
or: କୌଣସି `%s' ଗୁଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no initialization function %s in `%s'
or: କୌଣସି ପ୍ରାରମ୍ଭିକୀକରଣ %s କାର୍ଯ୍ଯ `%s' ରେ ନାହିଁ

en: no shadow file present -- disabling
or: କୌଣସି ଛାୟା ଫାଇଲ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ -- disabling

en: no such object in LDAP directory
or: ଏଲ.ଡି.ଏ.ପି. ଡିରେକ୍ଟୋରି ଏଭଳି କୌଣସି ବସ୍ତୁ ନାହିଁ

en: not enough privileges
or: ଯଥେଷ୍ଟ ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ନାହିଁ

en: not executing with superuser privileges
or: ପ୍ରମୂଖ ଚାଳକ ର ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଷ୍ପାଦିତ ହେଉ ନାହିଁ

en: object had no %s attribute
or: ବସ୍ତୁ ର କୌଣସି %s ଗୁଣ ନାହିଁ

en: object has no %s attribute
or: ବସ୍ତୁ ର କୌଣସି %s ଗୁଣ ନାହିଁ

en: success
or: ସଫଳ

en: the `%s' and `%s' modules can not be combined
or: `%s' ଏବଂ `%s' ଏକକାଂଶଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଡ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: unknown error
or: ଅଜଣା ତୃଟି

en: unlocking would make the password field empty
or: ଆଲ-ଲକ କଲେ ଏହା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ର କ୍ଷେତ୍ର କୁ ଖାଲି କରି ଦେବ

en: unsupported password encryption scheme
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସଂଗୁପ୍ତ ଯୋଜନା

en: user %jd has no name
or: %jd ଚାଳକ ର କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: user %s has no UID
or: %s ଚାଳକ ର କୌଣସି ୟୁ.ଆଇ.ଡି. ନାହିଁ

en: user has neither a name nor an UID
or: ଚାଳକ ର କୌଣସି ନାମ କିମ୍ବା ୟୁ.ଆଇ.ଡି. ନାହିଁ

en: user object had no %s attribute
or: ଚାଳକ ବସ୍ତୁ ର କୌଣସି %s ଗୁଣ ନାହିଁ

en: user object was created with no `%s'
or: ଚାଳକ ବସ୍ତୁ ଟି %s ବିନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା

en: user/group id in use
or: ଚାଳକ/ସମୂହ ପରିଚୟ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ହେଉଅଛି

en: user/group name in use
or: ଚାଳକ/ସମୂହ ନାମ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ହେଉଅଛି
