Yum - en to cs translation catalogue (710 entries)

en: 
    
    
     CA Key: %s
     Failing repo is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
cs: 
    
    
     CA klíč: %s
     Nepovolený repozitář je: %s
     GPG klíče jsou nakonfigurovány jako: %s

en: 
    
    
     Failing package is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
cs: 
    
    
     Nepovolené balíček je: %s
     GPG klíče jsou nakonfigurovány jako: %s

en: 
    
    %s: %s option requires an argument
cs: 
    
    %s: %s volba vyžaduje argument

en: 
    
    Exiting on Broken Pipe
cs: 
    
    Ukončeno přerušením roury

en: 
    
    Exiting on user cancel
cs: 
    
    Ukončeno na příkaz uživatele

en: 
    
    Exiting on user cancel.
cs: 
    
    Ukončeno na pokyn uživatele.

en: 
    
    aliases:
cs: 
    
    aliasy:

en: 
            Not found
cs: 
            Nenalezeno

en: 
        Requires: %s
cs: 
        Vyžaduje: %s

en: 
     Current download cancelled, %sinterrupt (ctrl-c) again%s within %s%s%s seconds
    to exit.
cs: 
    Aktuální stahování zrušeno, běh lze ukončit %sopakovaným přerušením (ctrl-c)%s
    během %s%s%s sekund.

en: 
    Dependencies Resolved
cs: 
    Závislosti vyřešeny.

en: 
    Environment Group: %s
cs: 
    Skupina prostředí: %s

en: 
    Group: %s
cs: 
    Skupina: %s

en: 
    Packages skipped because of dependency problems:
cs: 
    Balíčky přeskočené kvůli problémům se závislostmi:

en: 
    Transaction Summary
    %s
cs: 
    Shrnutí transakce
    %s

en: 
    You have enabled checking of packages via GPG keys. This is a good thing. 
    However, you do not have any GPG public keys installed. You need to download
    the keys for packages you wish to install and install them.
    You can do that by running the command:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Alternatively you can specify the url to the key you would like to use
    for a repository in the 'gpgkey' option in a repository section and yum 
    will install it for you.
    
    For more information contact your distribution or package provider.
cs: 
    Je povolena kontrola balíčků pomocí GPG klíčů, což je dobrá věc.
    Není však nainstalován žádný veřejný GPG klíč. Musíte stáhnout
    klíč pro balíček, který si přejete nainstalovat a přidat jej příkazem
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Jako druhou možnost můžete uvést URL ke klíči, který chcete použít
    pro repozitář ve volbě 'gpgkey' v nastavení repozitáře, a yum
    jej nainstaluje.
    
    Více informací získáte u svého distributora nebo správce balíčku.

en:      replacing  %s%s%s.%s %s
cs:      nahrazuje se  %s%s%s.%s %s

en:     %s from %s
cs:     %s z %s

en:     Memory : %5s RSS (%5sB VSZ)
cs:     Paměť  : %5s RSS (%5sB VSZ)

en:     Started: %s - %s ago
cs:     Spuštěn: %s - před %s

en:     State  : %s, pid: %d
cs:     Stav   : %s, pid: %d

en:    Unsatisfied dependency
cs:    Nevyřešené závislosti

en:   * Maybe you meant:
cs:   * Možná bylo míněno:

en:   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
     |   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
cs[0]:   Je potřeba alespoň o %dMB více místa na souborovém systému %s.
cs[1]:   Je potřeba alespoň o %dMB více místa na souborovém systému %s.
cs[2]:   Je potřeba alespoň o %dMB více místa na souborovém systému %s.

en:   Built    : %s at %s
cs:   Sestaveno    : %s %s

en:   Committed: %s at %s
cs:   Odesláno     : %s %s

en:   Full name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
cs:   Vyhledáno %spouze%s podle plného jména a souhrnu, použijte "search all" pro úplné hledání.

en:   Installed: %s-%s at %s
cs:   Nainstalováno: %s-%s %s

en:   Name and summary matches %smostly%s, use "search all" for everything.
cs:   Vyhledáno %shlavně%s, použijte "search all" pro úplné hledání.

en:   Name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
cs:   Vyhledáno %spouze%s podle jména a souhrnu, použijte "search all" pro úplné hledání.

en:   No dependencies for this package
cs:   Pro balíček nejsou žádné závislosti

en:   The other application is: %s
cs:   Další aplikace je: %s

en:   The other application is: PackageKit
cs:   Další aplikace je: PackageKit

en:   Updated    :
cs: Aktualizováno:

en:   dependency: %s
cs:   závislost: %s

en:  (from %s)
cs:  (z %s)

en:  Conditional Packages:
cs:  Podmínečné balíčky:

en:  Default Packages:
cs:  Výchozí balíčky:

en:  Description: %s
cs:  Popis: %s

en:  Group   :
cs:  Skupina :

en:  Group-Id: %s
cs:  ID skupiny: %s

en:  Installed Groups:
cs: Nainstalované skupiny:

en:  Installed Packages:
cs: Nainstalované balíčky:

en:  Language: %s
cs:  Jazyk: %s

en:  Loser(with %d): %s
cs:  Poražený (%d): %s

en:  Mandatory Groups:
cs:  Povinné skupiny:

en:  Mandatory Packages:
cs:  Povinné balíčky:

en:  Mini usage:
cs:  Mini použití:

en:  Optional Groups:
cs:  Volitelné skupiny:

en:  Optional Packages:
cs:  Volitelné balíčky:

en:  Packages:
cs:  Balíčky :

en:  Winner: %s
cs:  Vítěz:  %s

en:  You could try running: rpm -Va --nofiles --nodigest
cs:  Můžete zkusit spustit: rpm -Va --nofiles --nodigest

en:  You could try using --skip-broken to work around the problem
cs:  Pro obejití problému můžete zkusit volbu --skip-broken

en:  Yum checks failed: %s
cs:  Selhaly kontroly Yumu: %s

en:  Yum version groups:
cs:  Verze yum skupin:

en:  aborting.
cs:  přerušeno.

en:  ignoring, as requested.
cs:  ignorováno, jak bylo žádáno.

en:  ignoring, as requested. You must redepsolve!
cs:  ignorováno. Musíte spustit redepsolve!

en: %d %s file removed | %d %s files removed
cs[0]: %d %s soubor odstraněn
cs[1]: %d %s soubory odstraněny
cs[2]: %d %s souborů odstraněno

en: %d package marked for Distribution Synchronization | %d packages marked for Distribution Synchronization
cs[0]: %d balíček označen k synchronizaci distribuce
cs[1]: %d balíčky označeny k synchronizaci distribuce
cs[2]: %d balíčků označeno k synchronizaci distribuce

en: %d package marked for Update | %d packages marked for Update
cs[0]: %d balíček označen jako aktualizace
cs[1]: %d balíčky označeny jako aktualizace
cs[2]: %d balíčků označeno jako aktualizace

en: %d package marked for removal | %d packages marked for removal
cs[0]: %d balíček označen k odstranění
cs[1]: %d balíčyk označeny k odstranění
cs[2]: %d balíčků označeno k odstranění

en: %d package to Install | %d packages to Install
cs[0]: %d balíček k instalaci
cs[1]: %d balíčky k instalaci
cs[2]: %d balíčků k instalaci

en: %d package to downgrade | %d packages to downgrade
cs[0]: %d balíček označen ke snížení verze
cs[1]: %d balíčky označeny ke snížení verze
cs[2]: %d balíčků označeno ke snížení verze

en: %d package to install | %d packages to install
cs[0]: %d balíček k instalaci
cs[1]: %d balíčky k instalaci
cs[2]: %d balíčků k instalaci

en: %d package to reinstall | %d packages to reinstall
cs[0]: %d balíček k reinstalaci
cs[1]: %d balíčky k reinstalaci
cs[2]: %d balíčků k reinstalaci

en: %d package to remove | %d packages to remove
cs[0]: %d balíček k odstranění
cs[1]: %d balíčky k odstranění
cs[2]: %d balíčků k odstranění

en: %d package to remove/reinstall | %d packages to remove/reinstall
cs[0]: %d balíček k odstranění/reinstalaci
cs[1]: %d balíčky k odstranění/reinstalaci
cs[2]: %d balíčků k odstranění/reinstalaci

en: %d package to remove/sync | %d packages to remove/sync
cs[0]: %d balíček k odstranění/synchronizaci
cs[1]: %d balíčky k odstranění/synchronizaci
cs[2]: %d balíčků k odstranění/synchronizaci

en: %d package to update | %d packages to update
cs[0]: %d balíček k aktualizaci
cs[1]: %d balíčky k aktualizaci
cs[2]: %d balíčků k aktualizaci

en: %s already in ts, skipping this one
cs: %s je již v transakci, vynechává se

en: %s converted to install
cs: %s zkonvertován pro instalaci

en: %s file %s removed
cs: %s soubor %s odstraněn

en: %s has been visited already and cannot be removed.
cs: %s již byl navštíven a nemůže být odebrán

en: %s has no user-installed revdeps.
cs: %s nemá žádné uživatelem nainstalované revdeps.

en: %s has revdep %s which was user-installed.
cs: %s má revdep %s který byl nainstalován uživatelem.

en: %s is a duplicate with %s
cs: %s je duplicitní s %s

en: %s is in providing packages but it is already installed, removing.
cs: %s je v poskytujících balíčcích, ale je již nainstalován, odstraňuje se.

en: %s is needed by a package to be installed.
cs: %s je vyžadováno jedním z balíčků k instalaci.

en: %s is obsoleted by %s
cs: %s je označeno za zastaralé balíčkem %s

en: %s obsoletes %s
cs: %s zastarává %s

en: %s provides %s but it cannot be found
cs: %s poskytuje %s, avšak nelze to nalézt

en: %s removed
cs: %s odstraněn

en: %s requires %s
cs: %s vyžaduje %s

en: %s requires: %s
cs: %s vyžaduje: %s

en: %s second(s) (last: %s)
cs: %s sekund (naposledy: %s)

en: %s was supposed to be installed but is not!
cs: %s by mělo být nainstalováno, ale není!

en: %s was supposed to be removed but is not!
cs: %s by mělo být odstraněno, ale není!

en: %s: No additional data found by this name
cs: %s: Nenalezena další data toho jména

en: %s: does not update installed package.
cs: %s: není aktualizací nainstalovaného balíčku.

en: (%u days)
cs: (%u dnů)

en: (%u hours)
cs: (%u hodin)

en: (%u minutes)
cs: (%u minut)

en: (%u seconds)
cs: (%u sekund)

en: ** Found %d pre-existing rpmdb problem(s), 'yum check' output follows:
cs: ** Nalezeny %d existující problémy v rpmdb, následuje výstup "yum check":

en: ---> Downloading header for %s to pack into transaction set.
cs: ---> Stahování hlaviček %s pro přidání do transakce.

en: ---> Keeping package: %s due to %s
cs: ---> Balíček %s ponechán, protože: %s

en: ---> Package %s.%s %s:%s-%s will be %s
cs: ---> Balíček %s.%s %s:%s-%s bude %s

en: --> Finding unneeded leftover dependencies
cs: --> Hledání nepotřebných závislostí

en: --> Finished Dependency Resolution
cs: --> Řešení závislostí dokončeno

en: --> Populating transaction set with selected packages. Please wait.
cs: --> Do transakce jsou přidávány vybrané balíčky. Čekejte prosím.

en: --> Processing Conflict: %s conflicts %s
cs: --> Zpracování konfliktu: %s je v konfliktu s %s

en: --> Processing Dependency: %s for package: %s
cs: --> Zpracování závislostí: %s pro balíček: %s

en: --> Restarting Dependency Resolution with new changes.
cs: --> Restartování řešení závislostí s novými změnami.

en: --> Running transaction check
cs: --> Kontrola transakce spuštěna

en: --> Unresolved Dependency: %s
cs: --> Nevyřešené závislosti: %s

en: --color takes one of: auto, always, never
cs: --color může být jen: auto, always, never

en: --installroot must be an absolute path: %s
cs: --installroot musí být absolutní cesta: %s

en: <unset>
cs: <nenastaveno>

en: Aborted
cs: Přerušeno

en: Action(s)
cs: Akce

en: Adding Package %s in mode %s
cs: Přidání balíčeku %s v režimu %s

en: Adding group file from repository: %s
cs: Přidání souboru se skupinou pro repozitář: %s

en: Adding package %s from group %s
cs: Přidání balíčku %s ze skupiny %s

en: Adding tags from repository: %s
cs: Přidávání tagů z repozitáře: %s

en: Additional non-default information stored: %d
cs: Uložená přídavná nestandardní informace: %d

en: Altered
cs: Pozměněno

en: Another app is currently holding the yum lock; exiting as configured by exit_on_lock
cs: Zámek pro yum nyní blokuje jiná aplikace; ukončení kvůli nastavenému exit_on_lock

en: Apr
cs: dub

en: Arch        : %s
cs: Platforma    : %s

en: Aug
cs: srp

en: Available
cs: Dostupné

en: Available Environment Groups:
cs: Dostupné skupiny prostředí:

en: Available Groups:
cs: Dostupné skupiny:

en: Available Language Groups:
cs: Dostupné jazykové skupiny:

en: Available Packages
cs: Dostupné balíčky:

en: Available additional history information:
cs: Další dostupná informace z historie:

en: Available:
cs: Dostupné:

en: Bad %s argument %s.
cs: %s: chybný argument %s.

en: Bad transaction ID given
cs: Špatné ID transakce

en: Bad transaction IDs, or package(s), given
cs: Zadáno špatné ID transakce nebo balíčku/ů

en: Begin rpmdb    :
cs: Začátek rpmdb  :

en: Begin time     :
cs: Počáteční čas  :

en: Begin time  :
cs: Začátek v   :

en: Best Order: %s
cs: Nejlepší pořadí: %s

en: Build host     :
cs: Sestaven na    :

en: Build time     :
cs: Čas sestaveni  :

en: Building updates object
cs: Sestavování objektů aktualizací

en: Buildtime   : %s
cs: Čas vytvoření: %s

en: Can't create lock file; exiting
cs: Nelze vytvořit soubor se zámkem; končím

en: Cannot add package %s to transaction. Not a compatible architecture: %s
cs: Do transakce nelze přidat balíček %s. Nekompatibilní architektura: %s

en: Cannot find an update path for dep for: %s
cs: Nelze nalézt cestu aktualizací pro závislosti pro: %s

en: Cannot install package %s. It is obsoleted by installed package %s
cs: Nelze nainstalovat balíček %s. Je zastaralý nainstalovaným balíčkem %s

en: Cannot localinstall deltarpm: %s. Skipping.
cs: Nelze lokálně nainstalovat deltarpm: %s. Přeskakuje se.

en: Cannot open file: %s. Skipping.
cs: Nelze otevřít soubor: %s. Přeskakuje se.

en: Cannot open: %s. Skipping.
cs: Nelze otevřít: %s. Přeskakuje se.

en: Cannot remove %s
cs: Nelze odstranit %s

en: Cannot remove %s file %s
cs: Nelze odstranit %s soubor %s

en: Changed by     :
cs: Změnil         :

en: Changed by  : %s
cs: Změnil       : %s

en: Check for available package updates
cs: Zkontrolovat dostupnost aktualizací pro balíčky

en: Check for problems in the rpmdb
cs: Zkontrolovat problémy v rpmdb

en: Checking deps for %s
cs: Kontrola závislostí pro %s

en: Checking for virtual provide or file-provide for %s
cs: Zjišťování virtuálního provide nebo file-provide pro %s

en: Cleaning repos:
cs: Vyčištění repozitářů:

en: Cleaning up Everything
cs: Vymazání celého obsahu cache

en: Cleaning up Headers
cs: Vymazání hlaviček

en: Cleaning up Packages
cs: Vymazání balíčků

en: Cleaning up cached rpmdb data
cs: Vymazání rpmdb cache

en: Cleaning up database cache
cs: Vymazání databázové cache

en: Cleaning up expire-cache metadata
cs: Vymazání zastaralých metadat

en: Cleaning up plugins
cs: Vymazání modulů

en: Cleaning up xml metadata
cs: Vymazání XML metadat

en: Cleanup
cs: Vymazání

en: Command "%s" already defined
cs: Příkaz „%s“ již definován

en: Command Line   :
cs: Příkazový řádek:

en: Command line
cs: Příkazový řádek

en: Command line error: %s
cs: Chyba na příkazovém řádku: %s

en: Commit Time    :
cs: Čas zadání    :

en: Committer      :
cs: Zadavatel      :

en: Committer   : %s
cs: Odesilatel   : %s

en: Committime  : %s
cs: Čas odeslání : %s

en: Complete!
cs: Hotovo!

en: Config Error: %s
cs: Chyba konfigurace: %s

en: Configuration file %s not found
cs: Konfigurační soubor %s nenalezen

en: Could not access/read saved transaction %s : %s
cs: Nelze načíst uloženou transakci %s : %s

en: Could not create lock at %s: %s
cs: Nelze vytvořit zámek na %s: %s

en: Could not find txmbr: %s from origin: %s
cs: Nelze nalézt txmbr: %s z: %s

en: Could not find txmbr: %s in state %s
cs: Nelze nalézt txmbr: %s ve stavu %s

en: Could not open RPM database for reading. Perhaps it is already in use?
cs: Nelze otevřít RPM databázi pro čtení. Možná je právě používána?

en: Could not open lock %s: %s
cs: Nelze otevřít zámek  %s: %s

en: Could not perform checksum
cs: Nelze zkontrolovat kontrolní součet

en: Could not run transaction.
cs: Nelze spustit transakci.

en: Could not save transaction file %s: %s
cs: Nelze uložit transakční soubor %s: %s

en: Could not set cachedir: %s
cs: Nelze nastavit adresář pro cache: %s

en: Counts      :
cs: Počet       :

en: Damaged Header %s
cs: Poškozená hlavička %s

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Dec
cs: pro

en: Dep-Install
cs: Instalovat závislosti

en: Dependencies not solved. Will not save unresolved transaction.
cs: Závislosti nebyly vyřešeny.  Nevyřešená transakce nebude uložena.

en: Dependency Installed
cs: Nainstalované závislosti

en: Dependency Process ending
cs: Proces zpracování závislostí skončil

en: Dependency Removed
cs: Odstraněné závislosti

en: Dependency Updated
cs: Aktualizované závislosti

en: Dependent package | Dependent packages
cs[0]: Závislý balíček
cs[1]: Závislé balíčky
cs[2]: Závislých balíčků

en: Description :
cs: Popis        :

en: Didn't install any keys
cs: Nebyly instalovány žádné klíče

en: Didn't install any keys for repo %s
cs: Nebyly nainstalovány žádné klíče pro repozitář %s

en: Discarding non-comparable pkg %s.%s
cs: Zahození neporovnatelného balíčku %s.%s

en: Disk Requirements:
cs: Diskové požadavky:

en: Display a helpful usage message
cs: Zobrazit užitečnou nápovědu

en: Display a version for the machine and/or available repos.
cs: Zobrazit verzi pro počítač a/nebo dostupné repozitáře.

en: Display details about a package or group of packages
cs: Zobrazit detaily o balíčku nebo skupině balíčků

en: Display the configured software repositories
cs: Zobrazit nastavené repozitáře softwaru

en: Display, or use, the groups information
cs: Zobrazit, nebo použít, informaci o skupinách

en: Display, or use, the transaction history
cs: Zobrazit nebo používat historii transakcí

en: Done
cs: Dokončeno

en: Downgrade
cs: Snížit verzi

en: Downgraded
cs: Snížena verze

en: Downgraded By
cs: Snížil verzi

en: Downgrading
cs: Snížení verze

en: Downloading Packages:
cs: Stahování balíčků:

en: ERROR You need to update rpm to handle:
cs: CHYBA Je potřeba aktualizovat rpm k provedení:

en: ERROR with transaction check vs depsolve:
cs: CHYBA při kontrole transakce a řešení závislostí:

en: End rpmdb      :
cs: Konec rpmdb    :

en: End time       :
cs: Čas ukončení    :

en: End time    :
cs: Konec v     :

en: Epoch       : %s
cs: Epocha       : %s

en: Erase
cs: Smazat

en: Erased
cs: Smazáno

en: Erased: %s
cs: Smazáno: %s

en: Erasing
cs: Odstranění

en: Error Downloading Packages:
cs: Chyba při stahování balíčků:

en: Error Summary
    -------------
cs: Přehled chyb
    ------------

en: Error opening rpm %s - error %s
cs: Chyba při otevření rpm %s - chyba %s

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Error: Need a group or list of groups
cs: Chyba: Je potřeba skupina nebo seznam skupin

en: Error: Need an item to match
cs: Chyba: K nalezení shody je potřeba položka

en: Error: Need at least two packages to %s
cs: Chyba: Potřebuji alespoň dva balíčky pro %s

en: Error: Need to pass a list of pkgs to %s
cs: Chyba: Je potřeba předat seznam balíčků do %s

en: Error: Need to pass a repoid. and command to %s
cs: Chyba: Je třeba zadat id repozitáře a příkaz pro %s

en: Error: Need to pass a single valid repoid. to %s
cs: Chyba: Je třeba zadat platný id repozitáře pro %s

en: Error: No Packages found for:
      %s
cs: Chyba: Nebyly nalezený balíčky pro:
      %s

en: Error: Repo %s is not enabled
cs: Chyba: Repozitář %s není povolen

en: Error: clean requires an option: %s
cs: Chyba: clean vyžaduje volbu: %s

en: Error: invalid clean argument: %r
cs: Chyba: Neplatný argument pro clean: %r

en: Error: invalid output state: %s for %s
cs: Chyba: neplatný výstupní stav: %s pro %s

en: Error: more than one file given as argument to shell.
cs: Chyba: Více než jeden soubor předán shellu jako argument.

en: Errors were encountered while downloading packages.
cs: Při stahování balíčků došlo k chybě.

en: Errors:
cs: Chyby:

en: Examining %s: %s
cs: Zkoumání %s: %s

en: Examining revdeps of %s
cs: Zkouší se revdeps %s

en: Excluding %s
cs: Vynechání %s

en: Existing lock %s: another copy is running as pid %s.
cs: Existující zámek %s: jiná kopie běží s pid %s.

en: Exiting on user Command
cs: Ukončeno na příkaz uživatele

en: Extra Packages
cs: Dodatečné balíčky:

en: Failed
cs: Selhalo

en: Failed to add Pkg Tags for repository: %s - %s
cs: Selhalo přidání Pkg Tagů pro repozitář: %s - %s

en: Failed to add groups file for repository: %s - %s
cs: Selhalo přidání souboru se skupinou pro repozitář: %s - %s

en: Failed to downgrade: %s
cs: Nepodařilo se snížit verzi: %s

en: Failed to remove transaction file %s
cs: Selhalo odstranění transakčního souboru %s.

en: Failed to retrieve group file for repository: %s
cs: Nelze stáhnout soubor skupin pro repozitář: %s

en: Failed to upgrade: %s
cs: Nezdařila se aktualizace: %s

en: Failure:
cs: Selhalo:

en: Failures:
cs: Selhání:

en: Feb
cs: úno

en: File %s given as argument to shell does not exist.
cs: Soubor %s předaný jako argument shellu neexistuje.

en: Filename    : %s
cs: Soubor      : %s

en: Filename passed to shell: %s
cs: Jméno souboru předané shellu: %s

en: Find what package provides the given value
cs: Nalézt balíček, který poskytuje danou hodnotu

en: Finding dependencies:
cs: Hledání závislostí:

en: Found more than one transaction ID!
cs: Nalezeno více než jedno ID transakce!

en: Found txmbr in unknown current state: %s
cs: Nalezen txmbr v neznámém stavu: %s

en: From repo      :
cs: Z repa         :

en: From repo   : %s
cs: Z repozitáře : %s

en: GPG key at %s (0x%s) is already imported
cs: GPG klíč %s (0x%s) je již naimportován

en: GPG key at %s (0x%s) is already installed
cs: GPG klíč %s (0x%s) je již nainstalován

en: GPG key parsing failed: key does not have value %s
cs: Parsování GPG klíče selhalo: klíč nemá žádnou hodnotu %s

en: GPG key retrieval failed:
cs: Získání GPG klíče selhalo:

en: GPG key signature on key %s does not match CA Key for repo: %s
cs: GPG podpis klíčem %s neodpovídá klíči CA pro repozitář: %s

en: GPG key signature verified against CA Key(s)
cs: GPG podpis byl ověřen oproti CA klíči (klíčům).

en: Generate the metadata cache
cs: Vygenerovat cache s metadaty

en: Getting group metadata
cs: Získávání metadata skupin

en: Getting pkgtags metadata
cs: Získávání metadat pkgtags

en: Got an empty Header, something has gone wrong
cs: Získána prázdná hlavička. Něco je špatně.

en: Group %s does have %u conditional packages, which may get installed.
cs: Skupina %s má %u volitelných balíčků, které mohou být nainstalovány.

en: Group-Available:
cs: Dostupné skupiny:

en: Group-Installed:
cs: Nainstalované skupiny:

en: Header cannot be opened or does not match %s, %s.
cs: Hlavička nemůže být otevřena nebo neodpovídá %s, %s.

en: Header is not complete.
cs: Hlavička není kompletní.

en: Header not in local cache and caching-only mode enabled. Cannot download %s
cs: Hlavička není v lokální cache, avšak nic jiného nelze použít. Nelze stáhnout %s

en: Import of key(s) didn't help, wrong key(s)?
cs: Import klíče/ů nepomohl, špatný klíč(e)?

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     From       : %s
cs: Importuje se %s klíč 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Z          : %s

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Package    : %s (%s)
     From       : %s
cs: Importuje se %s klíč 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Balíček    : %s (%s)
     Z          : %s

en: Importing additional filelist information
cs: Importování informací z dodatečných seznamů souborů

en: Install
cs: Instalovat

en: Install a local RPM
cs: Instalovat lokální RPM

en: Install a package or packages on your system
cs: Instalovat balíček nebo balíčky do vašeho systému

en: Install time: %s
cs: Čas instalace: %s

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Installed Environment Groups:
cs: Nainstalované skupiny prostředí:

en: Installed Groups:
cs: Nainstalované skupiny:

en: Installed Language Groups:
cs: Nainstalované jazykové skupiny:

en: Installed Packages
cs: Nainstalované balíčky:

en: Installed by   :
cs: Nainstaloval   :

en: Installed by: %s
cs: Nainstaloval : %s

en: Installed package %s%s%s%s not available.
cs: Instalované balíčky %s%s%s%s nejsou dostupné

en: Installed size: %s
cs: Nainstalovaná velikost: %s

en: Installed:
cs: Nainstalováno:

en: Installing
cs: Instalování

en: Installing for dependencies
cs: Instalace kvůli závislostem

en: Instant (last: %s)
cs: Okamžitě (naposledy: %s)

en: Insufficient space in download directory %s
        * free   %s
        * needed %s
cs: Nedostatek místa v cílovém adresáři pro stahování: %s
        * volné místo %s
        * je potřeba %s

en: Invalid GPG Key from %s: %s
cs: Neplatný GPG klíč pro %s: %s

en: Invalid groups sub-command, use: %s.
cs: Neplatný pod-příkaz pro skupiny, použijte: %s.

en: Invalid history sub-command, use: %s.
cs: Neplatný subpříkaz historie, použijte: %s.

en: Invalid tsflag in config file: %s
cs: Neplatný tsflag v konfiguračním souboru: %s

en: Invalid version flag from: %s
cs: Neplatný příznak verze z: %s

en: Is this ok [y/N]:
cs: V pořádku [a/N]:

en: Jan
cs: led

en: Jul
cs: čec

en: Jun
cs: čer

en: Key %s import failed
cs: Import klíče %s se nezdařil.

en: Key import failed (code %d)
cs: Import klíče selhal (kód %d)

en: Key imported successfully
cs: Import klíče proběhl úspěšně

en: Last 2 weeks
cs: Poslední 2 týdny

en: Last 3 months
cs: Poslední 3 měsíce

en: Last 6 months
cs: Posledních 6 měsíců

en: Last day
cs: Poslední den

en: Last week
cs: Poslední týden

en: Last year
cs: Poslední rok

en: License        :
cs: Licence        :

en: License     :
cs: Licence      :

en: License     : %s
cs: Licence     : %s

en: List a package or groups of packages
cs: Vypsat balíček nebo skupiny balíčků

en: List a package's dependencies
cs: Vypsat závislosti balíčku

en: Loaded plugins:
cs: Zavedené moduly:

en: Loading "%s" plugin
cs: Zaveden modul „%s“

en: Login user
cs: Přihlášen uživatel

en: Making cache files for all metadata files.
cs: Vytváření cache souborů pro všechna metadata.

en: Mar
cs: bře

en: Marking %s as an update to %s
cs: Označení %s jako aktualizace %s

en: Marking %s to be installed
cs: Označení %s k instalaci

en: Matched from:
cs: Shoda s:

en: Matched: %s
cs: Shoda: %s

en: May
cs: kvě

en: Member: %s
cs: Člen: %s

en: Metadata Cache Created
cs: Cache s metadaty vytvořena.

en: Mode for pkg providing %s: %s
cs: Režim pro bal. poskytující %s: %s

en: Mode is %s for provider of %s: %s
cs: Režim %s pro poskytovatele %s: %s

en: More than one identical match in sack for %s
cs: Více než jedna identická shoda v souhrnu pro %s

en: N/S Matched: %s
cs: Jméno/Souhrn odpovídá: %s

en: Name        : %s%s%s
cs: Jméno        : %s%s%s

en: Needed Require has already been looked up, cheating
cs: Potřebné Require již bylo vyhledáno, švindluje se

en: Needed Require is not a package name. Looking up: %s
cs: Potřebné Require není jméno balíčku. Hledání: %s

en: Never (last: %s)
cs: Nikdy (poslední: %s)

en: Newer
cs: Novější

en: No
cs: Ne

en: No Environment named %s exists
cs: Neexistuje skupina se jménem %s

en: No Group named %s exists
cs: Neexistuje skupina %s

en: No Groups Available in any repository
cs: V žádném repozitáři nejsou dostupné skupiny

en: No Groups on which to run command
cs: Nenalezeny skupiny, na které by šlo příkaz aplikovat

en: No Match for argument: %s
cs: Pro argument nenalezena shoda: %s

en: No Match for available package: %s
cs: Neexistuje shoda pro dostupný balíček: %s

en: No Matches found
cs: Nebyla nalezena shoda

en: No Package found for %s
cs: Pro %s nebyl nalezen žádný balíček

en: No Packages Provided
cs: Neposkytnuty žádné balíčky

en: No Packages marked for Distribution Synchronization
cs: K synchronizaci distribuce nebyly určeny žádné balíčky

en: No Packages marked for Update
cs: Nejsou dostupné žádné balíčky s aktualizacemi

en: No Packages marked for removal
cs: Žádné balíčky ke smazání

en: No Transaction %s found
cs: Nenalezena transakce %s

en: No argument to shell
cs: Žádný argument pro shell

en: No getcwd() access in current directory, moving to /
cs: Není přístup k getcwd() v aktuálním adresáři, přechod do /

en: No group data available for configured repositories
cs: Pro aktivní repozitáře nejsou k dispozici žádná data o skupinách

en: No group named %s exists
cs: Neexistuje skupina se jménem %s

en: No header - huh?
cs: Bez hlavičky???

en: No help available for %s
cs: Pro %s není dostupná nápověda

en: No matching Packages to list
cs: Nenalezeny odpovídající balíčky

en: No other %s installed, adding to list for potential install
cs: Žádný jiný %s nainstalován, přidán do seznamu k potenciální instalaci

en: No package %s%s%s available.
cs: Balíček %s%s%s není dostupný.

en: No package matched to remove: %s
cs: Žádný balíček nevyhovuje odstranění: %s

en: No package matched to upgrade: %s
cs: Žádný balíček nevyhovuje aktualizaci: %s

en: No package named %s available to be installed
cs: Pro instalaci není k dispozici žádný balíček s názvem %s

en: No package(s) available to downgrade
cs: Pro snížení verze není dostupný žádný balíček

en: No package(s) available to install
cs: K instalaci nejsou dostupné žádné balíčky

en: No packages in any requested group available to install or update
cs: V žádné z požadovaných skupin nejsou balíčky k instalaci nebo aktualizaci

en: No packages to remove from groups
cs: Žádné balíčky k odstranění ve skupině

en: No plugin match for: %s
cs: Neexistuje shoda modulu pro: %s

en: No read/execute access in current directory, moving to /
cs: Není přístup pro čtení/spuštěné v aktuálním adresáři, přechod do /

en: No saved transaction file specified.
cs: Nebyla zadána žádná uložená transakce.

en: No such command: %s. Please use %s --help
cs: Neexistující příkaz: %s. Použijte %s --help

en: No transaction ID given
cs: Nezadáno ID transakce

en: No transaction ID, or package, given
cs: Nebylo zadáno ID transakce nebo balíčku/ů

en: No transactions
cs: Žádné transakce

en: No update paths found for %s. Failure due to requirement: %s!
cs: Nenalezen způsob jak aktualizovat %s. Nelze uspokojit požadavek: %s!

en: No update paths found for %s. Failure!
cs: Není cesta pro aktualizaci %s. Selhání!

en: Not Updating Package that is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
cs: Neaktualizuje se balíček, který je již zastaralý: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is already updated: %s.%s %s:%s-%s
cs: Neaktualizuje se balíček, který jej již aktuální: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is obsoleted: %s
cs: Neaktualizuje se balíček, který je zastaralý: %s

en: Not a valid sub-command of %s
cs: Neplatný pod-příkaz pro %s

en: Not available
cs: Nedostupný

en: Not found given transaction ID
cs: Zadané ID transakce nenalezeno

en: Not installed
cs: Nenainstalováno

en: Not loading "%s" plugin, as it is disabled
cs: Nezaveden modul „%s“, protože je zakázán

en: Nothing matches %s.%s %s:%s-%s from update
cs: Z aktualizace se nic neshoduje s %s.%s %s:%s-%s

en: Nothing specified to install
cs: K instalaci nebylo nic určeno

en: Nothing to do
cs: Není co dělat

en: Nov
cs: lis

en: Obsoleted
cs: Zastaralo

en: Obsoleted By
cs: Zastaralán

en: Obsoleting
cs: Zastaralé

en: Obsoleting Packages
cs: Zastaralé balíčky:

en: Oct
cs: říj

en: Older
cs: Starší

en: Only Upgrade available on package: %s
cs: Pouze aktualizace je dostupná pro balíček: %s

en: Options Error: %s
cs: Chybná volba: %s

en: Other       :
cs: Další       :

en: Over a year ago
cs: Více než rok

en: PACKAGE...
cs: Balíček...

en: Package | Packages
cs[0]: Balíček
cs[2]: Balíček

en: Package        :
cs: Balíček        :

en: Package %s already installed and latest version
cs: Balíček %s je již nainstalován a v poslední verzi

en: Package %s installed and not available
cs: Balíček %s je nainstalován, ale není dostupný

en: Package %s is allowed multiple installs, skipping
cs: Balíček %s má dovoleno vícero instalací, přeskakuje se

en: Package %s is already installed, skipping
cs: Balíček %s je již nainstalován, přeskakuje se

en: Package %s is not signed
cs: Balíček %s není podepsán

en: Package %s is obsoleted by %s which is already installed
cs: Balíček %s je označen za zastaralý balíčkem %s, který je již nainstalován

en: Package %s is obsoleted by %s, but obsoleting package does not provide for requirements
cs: Balíček %s je označen za zastaralý balíčkem %s, ale není poskytnut pro vyřešení závislostí

en: Package %s is obsoleted by %s, trying to install %s instead
cs: Balíček %s je označen za zastaralý balíčkem %s, zkouší se místo něj instalovat %s

en: Package %s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
cs: Balíček %s není nainstalován, nelze jej aktualizovat. Nainstalujte jen příkazem yum install.

en: Package %s.%s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
cs: Balíček %s.%s není nainstalován, nelze jej aktualizovat. Nainstalujte jen příkazem yum install.

en: Package Object was not a package object instance
cs: Objekt balíčku nebyl instancí balíčkového objektu

en: Package does not match checksum
cs: Kontrolní součet balíčku nesouhlasí

en: Package does not match intended download.
cs: Balíček neodpovídá zamýšlenému stahování.

en: Package does not match intended download. Suggestion: run yum --enablerepo=%s clean metadata
cs: Balíček neodpovídá zamýšlenému stahování. Zkuste spustit: yum --enablerepo=%s clean metadata

en: Package is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
cs: Balíček je již zastaralý: %s.%s %s:%s-%s

en: Package matching %s already installed. Checking for update.
cs: Balíček odpovídající %s je již nainstalován. Vyhledání aktualizací.

en: Package tuple %s could not be found in packagesack
cs: Položka balíčku %s nenalezena v souhrnu balíčků

en: Package tuple %s could not be found in rpmdb
cs: Položka balíčku %s nenalezena v rpmdb

en: Package(s) %s%s%s available, but not installed.
cs: Balíček(y) %s%s%s dostupný/é, ale nenainstalovaný/é.

en: Package(s) to install
cs: Balíček(y) k instalaci

en: Package: %s
cs: Balíček: %s

en: Package: %s  - already in transaction set
cs: Balíček: %s - již je v transakční sadě

en: Package: %s - can't co-install with %s
cs: Balíček %s nelze instalovat současně s %s

en: Packager       :
cs: Sestavil       :

en: Packages Altered:
cs: Pozměněné balíčky:

en: Packages Skipped:
cs: Přeskočené balíčky:

en: Please report this error at %s
cs: Oznamte tuto chybu na %s

en: Please report this error in %s
cs: Oznamte prosím tuto chybu na adrese %s

en: Plugin "%s" can't be imported
cs: Modul „%s“ nemůže být importován

en: Plugin "%s" doesn't specify required API version
cs: Modul „%s“ neuvádí požadovanou verzi API

en: Plugin "%s" requires API %s. Supported API is %s.
cs: Modul „%s“ požaduje API %s. Podporované API je %s.

en: Plugin Options
cs: Volby zásuvného modulu

en: PluginExit Error: %s
cs: Chyba PluginExit: %s

en: Potential Provider: %s
cs: Možný poskytovatel: %s

en: Potential resolving package %s has newer instance in ts.
cs: Balíček %s, který může být řešením, má v transakci novější verzi.

en: Potential resolving package %s has newer instance installed.
cs: Balíček %s, který může být řešením, je nainstalován v novější verzi.

en: Problem in reinstall: no package %s matched to install
cs: Problém při reinstalaci: žádný shodný balíček %s k instalaci

en: Problem in reinstall: no package matched to remove
cs: Problém při reinstalaci: žádný shodný balíček k odstranění

en: Problem opening package %s
cs: Problém s otevřením balíčku %s

en: Problem repository: %s
cs: Problém v repozitáři: %s

en: Protected multilib versions: %s != %s
cs: Chráněné verze multilib-u: %s != %s

en: Provides    :
cs: Poskytuje   :

en: Public key for %s is not installed
cs: Veřejný klíč %s není nainstalován

en: Public key for %s is not trusted
cs: Veřejný klíč %s není důvěryhodný

en: Quick matched %s to require for %s
cs: Rychlá shoda %s vyžadována pro %s

en: RPM %s fails md5 check
cs: Pro RPM %s selhala kontrola md5

en: RPM needs to be updated
cs: Je nutné aktualizovat RPM

en: Reading Local RPMDB
cs: Načítání lokální RPMDB

en: Reading repository metadata in from local files
cs: Načítání metadat repozitářů z lokálních souborů

en: Reason         :
cs: Důvod          :

en: Recently Added Packages
cs: Nedávno přidané balíčky:

en: Refusing to automatically import keys when running unattended.
    Use "-y" to override.
cs: Nelze automaticky importovat klíče při spuštění bez obsluhy.
    Použijte "-y" k potlačení.

en: Reinstall
cs: Přeinstalovat

en: Reinstalling
cs: Reinstalace

en: Release     : %s
cs: Vydání       : %s

en: Remove
cs: Odstranění

en: Remove a package or packages from your system
cs: Odstranit balíček nebo balíčky ze systému

en: Remove cached data
cs: Odstranit data z cache

en: Removed
cs: Odstraněno

en: Removing
cs: Odstraňuje se

en: Removing %s from the transaction
cs: Odstranění %s z transakce

en: Removing Package %s
cs: Odstranění balíčku %s

en: Removing for dependencies
cs: Odstranění kvůli závislostem

en: Repackage
cs: Přebalit

en: Repackaging
cs: Přebalení

en: Replaced
cs: Nahrazeno

en: Repo        : %s
cs: Repozitář    : %s

en: Repo-distro-tags:
cs: Repo-distro-tagy:

en: Repo-exclude :
cs: Repo-vyřazeno:

en: Repo-excluded:
cs: Repo-vyřazeno:

en: Repo-expire  :
cs: Repo-vyprší  :

en: Repo-filename:
cs: Repo-konfig  :

en: Repo-id      :
cs: Repo-ID      :

en: Repo-include :
cs: Repo-zahrnuto:

en: Repo-mirrors :
cs: Repo-zrcadla :

en: Repo-name    :
cs: Repo-název   :

en: Repo-pkgs    :
cs: Repo-balíčků :

en: Repo-revision:
cs: Repo-revize  :

en: Repo-size    :
cs: Repo-velikost:

en: Repo-tags    :
cs: Repo-tagy    :

en: Repo-updated :
cs: Repo-aktual. :

en: Repository
cs: Repozitář

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
cs: Repozitáři %r chybí v konfiguraci jméno, použito id

en: Repository %r: Error parsing config: %s
cs: Repozitář  %r: Chyba při parsování konfigurace:  %s

en: Resolving Dependencies
cs: Řešení závislostí...

en: Restarting Loop
cs: Restartování smyčky

en: Retrieving key from %s
cs: Získávání klíče z %s

en: Return-Code    :
cs: Návratový kód  :

en: Rpmdb Problems:
cs: Problémy rpmdb:

en: Run an interactive yum shell
cs: Spustit interaktivní shell yum

en: Running
cs: Běží

en: Running Transaction
cs: Transakce spuštěna

en: Running Transaction Check
cs: Spuštěna kontrola transakce

en: Running Transaction Test
cs: Spuštěn test transakce

en: Running compare_providers() for %s
cs: Spuštěno compare_providers() pro %s

en: Scriptlet output:
cs: Výstup skriptletu:

en: Search package details for the given string
cs: Vyhledat detaily balíčku pro zadaný řetězec

en: Searching %d package | Searching %d packages
cs[0]: Prohledávání %d balíčku
cs[1]: Prohledávání %d balíčků
cs[2]: Prohledávání %d balíčků

en: Searching Packages for Dependency:
cs: Prohledávání balíčků pro vyřešení závislostí:

en: Searching Packages:
cs: Prohledávání balíčků:

en: Searching pkgSack for dep: %s
cs: Hledání pkgSack pro závislost: %s

en: Sep
cs: zář

en: Setting up Distribution Synchronization Process
cs: Příprava procesu synchronizace distribuce

en: Setting up Downgrade Process
cs: Příprava snížení verze

en: Setting up Group Process
cs: Příprava zpracování skupiny

en: Setting up Install Process
cs: Příprava průběhu instalace

en: Setting up Local Package Process
cs: Příprava zpracování lokálního balíčku

en: Setting up Package Sacks
cs: Příprava souhrnu balíčků

en: Setting up Reinstall Process
cs: Příprava průběhu reinstalace

en: Setting up Remove Process
cs: Příprava průběhu odstranění

en: Setting up TransactionSets before config class is up
cs: Příprava TransactionSet před tím než bude připravena třída config

en: Setting up Update Process
cs: Příprava průběhu aktualizace

en: Setting up Upgrade Process
cs: Příprava průběhu upgrade

en: Setting up Yum Shell
cs: Příprava yum shellu

en: Setting up repositories
cs: Příprava repozitářů

en: Simple way to swap packages, isntead of using shell
cs: Jednoduchý způsob pro záměnu balíčků, bez použití yum-shell

en: Size
cs: Vel.

en: Size           :
cs: Velikost       :

en: Size        : %s
cs: Velikost     : %s

en: Skipped (dependency problems)
cs: Přeskočeno (problémy se závislostmi)

en: Skipping group %s from environment %s
cs: Vynechávám skupinu %s z prostředí %s

en: Skipping merged transaction %d to %d, as it overlaps
cs: Vynechání sloučené transakce %d až %d, protože jsou v překryvu

en: Skipping package %s from group %s
cs: Přeskočen balíček %s ze skupiny %s

en: Skipping the running kernel: %s
cs: Aktuálně používané jádro bylo přeskočeno: %s

en: Skipping unreadable repository %s
cs: Přeskakuji nečitelný repozitář %s

en: Sleeping
cs: Spí

en: Source RPM     :
cs: Zdrojové RPM   :

en: State          :
cs: Stav           :

en: Success
cs: Úspěšné

en: Success - deps resolved
cs: Úspěch - závislosti vyřešeny

en: Success - empty transaction
cs: Úspěch - prázdná transakce

en: Summary     :
cs: Souhrn       :

en: Synchronize installed packages to the latest available versions
cs: Synchronizovat nainstalované balíčky na poslední dostupnou verzi

en: System
cs: Systém

en: TSINFO: %s package requiring %s marked as erase
cs: TSINFO: balíček %s požaduje %s, který je určen ke smazání

en: TSINFO: Marking %s as install for %s
cs: TSINFO: Označení %s jako instalaci pro %s

en: TSINFO: Marking %s as update for %s
cs: TSINFO: Označení %s jako aktualizaci pro %s

en: TSINFO: Obsoleting %s with %s to resolve dep.
cs: TSINFO: Balíček %s je označen za zastaralý balíčkem %s pro vyřešení závislostí.

en: TSINFO: Updating %s to resolve dep.
cs: TSINFO: Aktualizace %s pro vyřešení závislostí.

en: Test Transaction Errors:
cs: Chyby testu transakce:

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct for this package.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
cs: GPG klíče určené pro repozitář „%s“ jsou již nainstalovány, avšak pro tento balíček nejsou správné.
    Zkontrolujte, zda URL klíčů jsou pro tento repozitář správně nastaveny.

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
cs: GPG klíče pro repozitář "%s" jsou již nainstalovány, ale nejsou správné.
    Zkontrolujte že pro repozitář je správně nastaveno URL klíče.

en: The program %s%s%s is found in the yum-utils package.
cs: Program %s%s%s byl nalezen v balíčku yum-utils.

en: There are no enabled repos.
     Run "yum repolist all" to see the repos you have.
     You can enable repos with yum-config-manager --enable <repo>
cs: K dispozici nejsou žádné povolené repozitáře.
     Pro zobrazení repozitářů spusťte "yum repolist all".
     Repozitáře můžete povolit pomocí "yum-config-manager --enable <repo>"

en: There are unfinished transactions remaining. You might consider running yum-complete-transaction first to finish them.
cs: Existují nedokončené transakce. Pro jejich dokončení raději nejprve spusťte yum-complete-transaction.

en: There is no installed groups file.
cs: Neexistuje soubor pro nainstalované skupiny.

en: There was an error calculating installed size
cs: Při výpočtu velikosti po instalaci došlo k chybě

en: There was an error calculating total download size
cs: Při výpočtu celkové velikosti ke stahování nastala chyba

en: This may take a while depending on the speed of this computer
cs: Může to chvíli trvat v závislosti na rychlosti počítače

en: Time
cs: Čas

en: Total
cs: Celkem

en: Total download size: %s
cs: Celková velikost ke stahování: %s

en: Total size: %s
cs: Celková velikost: %s

en: Traced/Stopped
cs: Trasován/Zastaven

en: Transaction Check Error:
cs: Chyba při kontrole transakce:

en: Transaction ID :
cs: ID transakce:

en: Transaction ID:
cs: ID transakce:

en: Transaction Test Succeeded
cs: Test transakce v pořádku

en: Transaction couldn't start:
cs: Transakce nemůže začít:

en: Transaction loaded from %s with %s members
cs: Transakce načtena z %s s %s položkami

en: Transaction members, relations are missing or ts has been modified,
cs: Transakční položky nebo vztahy chybí nebo byla transakce změněna,

en: Transaction performed with:
cs: Transakce proběhla s:

en: Transactions:
cs: Transakce:

en: Treat a repo. as a group of packages, so we can install/remove all of them
cs: Považuje repozitář za skupinu balíčků, takže je lze instalovat/odinstalovat všechny

en: Trying other mirror.
cs: Zkusí se jiné zrcadlo...

en: Trying to remove "%s", which is protected
cs: Pokus o odstranění "%s", který je chráněn

en: Trying to run the transaction but nothing to do. Exiting.
cs: Pokus o spuštění transakce, ale není co dělat. Ukončeno.

en: Trying to update %s to resolve dep
cs: Pro vyřešení závislostí se zkouší aktualizace %s

en: Two or more plugins with the name "%s" exist in the plugin search path
cs: V prohledávaných cestách jsou dva nebo více modulů se jménem „%s“

en: URL         : %s
cs: URL          : %s

en: Unable to check if PID %s is active
cs: Nelze zkontrolovat, zda je PID %s aktivní.

en: Unable to find a suitable mirror.
cs: Nelze nalézt vhodné zrcadlo

en: Unable to find configuration file for plugin %s
cs: Nelze nalézt konfigurační soubor pro modul %s

en: Uninterruptible
cs: Nepřerušitelné

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown Error(s): Exit Code: %d:
cs: Neznámá chyba/y: Výstupní kód: %d:

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update a package or packages on your system
cs: Aktualizovat balíček nebo balíčky v systému

en: Update for %s. Doesn't fix requirement: %s!
cs: Aktualizace %s. Neopravuje požadavek: %s!

en: Update packages taking obsoletes into account
cs: Aktualizovat balíčky a brát v úvahu zastaralé

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updated By
cs: Aktualizací balíčku

en: Updated Packages
cs: Aktualizované balíčky:

en: Updating
cs: Aktualizace

en: Updating Everything
cs: Aktualizace všeho

en: Updating for dependencies
cs: Aktualizace se kvůli závislostem

en: Upgrade
cs: Aktualizace

en: User           :
cs: Uživatel       :

en: Vendor         :
cs: Poskytovatel   :

en: Verify: %u/%u: %s
cs: Ověřování: %u/%u: %s

en: Verifying
cs: Ověřování

en: Version
cs: Verze

en: Version     : %s
cs: Verze        : %s

en: Warning: Environment %s does not exist.
cs: Varování: Skupina %s neexistuje.

en: Warning: Environment Group %s does not exist.
cs: Varování: Skupina prostředí %s neexistuje.

en: Warning: Group %s does not exist.
cs: Varování: skupina %s neexistuje.

en: Warning: Group %s does not have any packages to install.
cs: Varování: Skupina %s nemá žádné balíčky k instalaci.

en: Warning: Group/Environment %s does not exist.
cs: Varování: Skupina %s neexistuje.

en: Warning: No Environments/Groups match: %s
cs: Varování: Žádná shoda skupiny pro: %s

en: Warning: No matches found for: %s
cs: Varování: Žádná shoda pro: %s

en: Warning: RPMDB altered outside of yum.
cs: Varování: RPMDB byla změněna mimo yum.

en: Warning: scriptlet or other non-fatal errors occurred during transaction.
cs: Varování: Během transakce došlo k chybě skriptletu nebo jiné nefatální chybě.

en: Yes
cs: Ano

en: You don't have access to the groups DB.
cs: Nemáte přístup k DB skupin.

en: You don't have access to the history DB.
cs: Nemáte přístup k databázi s historií.

en: You need to be root to perform this command.
cs: Tento příkaz může spustit jen root.

en: You need to give some command
cs: Musít být zadán nějaký příkaz

en: Your transaction was saved, rerun it with:
     yum load-transaction %s
cs: Transakce yum byla uložena, znovustit lze s:
     yum load-transaction %s

en: Yum Error: %s
cs: Chyba Yumu: %s

en: [PACKAGE...]
cs: [Balíček...]

en: a downgrade
cs: ponížen

en: an update
cs: novou aktualizací

en: answer no for all questions
cs: odpovědět ne na všechny otázky

en: answer yes for all questions
cs: odpovědět na všechny otázky ano

en: archdist compared %s to %s on %s
      Winner: %s
cs: archdist porovnal %s vůči %s na %s
      Vítěz: %s

en: base package %s is installed for %s
cs: základní balíček %s je nainstalován pro %s

en: be tolerant of errors
cs: tolerovat chyby

en: better arch in po %s
cs: lepší architektura v po %s

en: cannot find tsflags or tsflags not integer.
cs: nelze nalézt tsflags nebo tsflags není celé číslo.

en: common prefix of %s between %s and %s
cs: společný prefix %s mezi %s a %s

en: common sourcerpm %s and %s
cs: společné zdrojové rpm %s a %s

en: config file location
cs: umístění konfiguračního souboru

en: control whether color is used
cs: kontrola zda jsou použity barvy

en: debugging output level
cs: úroveň výpisu ladících informací

en: debugging output level for rpm
cs: úroveň výpisu ladících informací pro rpm

en: disable Yum plugins
cs: zakázat zásuvné moduly yumu

en: disable exclude from main, for a repo or for everything
cs: zakázat vyřazení z hlavní části, pro repozitář nebo pro vše

en: disable gpg signature checking
cs: zakázat kontrolu GPG podpisů

en: disable one or more repositories (wildcards allowed)
cs: zakázat jeden nebo více repozitářů (zástupné znaky povoleny)

en: disable plugins by name
cs: zakázat zásuvné moduly podle jména

en: disabled
cs: zakázáno

en: doConfigSetup() will go away in a future version of Yum.
cs: doConfigSetup() bude odstraněn v příští verzi Yumu.

en: doGroupSetup() will go away in a future version of Yum.
cs: doGroupSetup() bude odstraněn v příští verzi Yumu.

en: doRepoSetup() will go away in a future version of Yum.
cs: doRepoSetup() bude odstraněn v příští verzi Yumu.

en: doRpmDBSetup() will go away in a future version of Yum.
cs: doRpmDBSetup() bude odstraněn v příští verzi Yumu.

en: doSackSetup() will go away in a future version of Yum.
cs: doSackSetup() bude odstraněn v příští verzi Yumu.

en: doTsSetup() will go away in a future version of Yum.
cs: doTsSetup() bude v následujících verzích yumu odstraněno.

en: doUpdateSetup() will go away in a future version of Yum.
cs: doUpdateSetup() bude odstraněn v příští verzi Yumu.

en: don't update, just download
cs: Neprováděj aktualizaci, pouze stáhni soubory

en: downgrade a package
cs: Snížení verze balíčku

en: enable obsoletes processing during updates
cs: povolit zpracování zastaralých během aktualizací

en: enable one or more repositories (wildcards allowed)
cs: povolit jeden nebo více repozitářů (zástupné znaky povoleny)

en: enable plugins by name
cs: povolit zásuvné moduly podle jména

en: enabled
cs: povoleno

en: erased
cs: smazán

en: error output level
cs: úroveň výpisu chyb

en: exclude package(s) by name or glob
cs: vyřadit balíček(y) podle jména nebo výrazu

en: exiting because --downloadonly specified
cs: končím protože bylo zadáno --downloadonly

en: future rpmdb ver mismatched saved transaction version,
cs: budoucí verze rpmdb neodpovídá verzi uložené v transakci,

en: has installed conflicts
cs: má konflikty v instalaci

en: has missing requires of
cs: má chybějící requires

en: installed
cs: instalován

en: installed conflict
cs: instalační konflikt

en: load a saved transaction from filename
cs: Načíst transakci uloženou v souboru

en: loading transaction from %s
cs: načítání transakce z %s

en: looking for %s as a requirement of %s
cs: hledá se %s jako požadavek pro %s

en: maximum command wait time
cs: maximální čas čekání na příkaz

en: missing requires
cs: chybějící requires

en: no
cs: ne

en: obsoleted
cs: zastaralý

en: obsoleting
cs: nahrazen

en: package %s was not marked in group %s
cs: balíček %s nebyl označen ve skupině %s

en: package fails checksum but caching is enabled for %s
cs: kontrolní součet balíčku nesouhlasím, avšak pro %s je povolena cache

en: package: %s
cs: balíček: %s

en: plugins already initialised
cs: zásuvné moduly jsou již inicializovány

en: provides vercmp: %s
cs: poskytuje vercmp: %s

en: quiet operation
cs: tichý běh

en: registration of commands not supported
cs: registrace příkazů není podporována

en: reinstall a package
cs: Reinstalace balíčku

en: reinstalled
cs: reinstalován

en: repo id
cs: ID repozitáře:

en: repo name
cs: Název repozitáře:

en: repo object for repo %s lacks a _resetSack method
cs: repo objekt pro repozitář %s postrádá metodu _resetSack

en: requires minimal: %d
cs: vyžaduje minimálně: %d

en: rpmdb ver mismatched saved transaction version,
cs: rpmdb obsahuje jinou verzi než je v uložené transakci,

en: run entirely from system cache, don't update cache
cs: spustit vše ze systémové cache, bez její aktualizace

en: searchPackages() will go away in a future version of Yum.                      Use searchGenerator() instead.
cs: searchPackages() bude odstraněn v příští verzi Yumu.                      Používejte místo něj searchGenerator().

en: searching in file entries
cs: vyhledávání v názvech souborů

en: searching in provides entries
cs: vyhledávání v položkách poskytuje

en: searching package %s
cs: vyhledávání balíčku %s

en: set arbitrary config and repo options
cs: nastavit doplňkové konfigurace a možnosti repozitáře

en: set install root
cs: nastavit kořen instalace

en: set value of $releasever in yum config and repo files
cs: nastavit hodnotu $releasever pro yum a repo soubory

en: show Yum version and exit
cs: ukázat verzi yumu a skončit

en: show duplicates, in repos, in list/search commands
cs: ukázat duplikáty v repozitářích, v list/search příkazech

en: show this help message and exit
cs: ukázat tuto nápovědu a skončit

en: skip packages with depsolving problems
cs: přeskočit balíčky s problémy v závislostech

en: specifies an alternate directory to store packages
cs: specifikuje alternativní adresář pro uložení balíčků

en: status
cs: Stav:

en: therefore this repo cannot be reset.
cs: proto nemůže být tento repozitář resetován.

en: two
cs: dvou

en: updated
cs: aktualizován

en: user interrupt
cs: Přerušeno uživatelem

en: using local copy of %s
cs: použití lokální kopie %s

en: verbose operation
cs: užvaněný běh

en: y
cs: a

en: yes
cs: ano
